نتایج جستجو برای عبارت :

از لحاظ سطح شوخی‌ها عرض می‌کنم!

تجربه‌ی ۳۷ساله‌ی جمهوری اسلامی نشان میدهد که ما باید خودمان را تقویت کنیم، قوی کنیم؛ از لحاظ فکری قوی کنیم، از لحاظ سیاسی قوی کنیم، از لحاظ اقتصادی قوی کنیم، از لحاظ فرهنگی قوی کنیم، از لحاظ علمی قوی کنیم. وقتی قوی شدیم، طبعاً عزّت پیدا خواهیم کرد؛ امروز عزّت یک ملّت در دنیا به اینها است.۱۳۹۴/۱۲/۲۰

بیانات در دیدار رئیس و اعضاى مجلس خبرگان رهبرى
آرایش دشمن آرایش جنگی است؛ از لحاظ اقتصادی آرایش جنگی گرفته؛ از لحاظ سیاسی آرایش جنگی گرفته؛ فقط از لحاظ نظامی علی‌الظّاهر آرایش جنگی ندارد که آن هم البتّه حواس نظامی‌های ما جمع است؛ از لحاظ فضای مجازی آرایش جنگی گرفته؛ در مقابل این دشمنی که آرایش جنگی در مقابل ملّت ایران گرفته، ملّت ایران بایستی آرایش مناسب بگیرد، باید خودش را آماده کند در همه‌ی بخش‌های مختلف.
رهبرمعظم انقلاب خطاب به نمایندگان مجلس:روحیه‌ی ایمان و انگیزه‌ی انقلابی باید بر همه‌ی کارهای نماینده‌ی محترم مجلس حاکم باشد.
♦️نگهبانی از دستاوردهای انقلاب و مبانی نظام، جزو سوگند نمایندگی شما است که اگر این انجام نگیرد، حضور نماینده، هم از لحاظ قانونی اشکال پیدا میکند، هم از لحاظ شرعی اشکال پیدا میکند.♦️اگر چنانچه دستاوردهای انقلاب مراعات نشود و دستاوردهای نظام مورد توجّه قرار نگیرد، این، هم از لحاظ قانون اساسی، هم از لحاظ شرع دچ
پس از آنکه برندان بلومر مدیرعامل Block.one اخیرا بیان کرد که بیت کوین سرانجام از لحاظ ارزش جایگزین طلا خواهد شد، حمایت و پشتیبانی مهم‌ دیگری دریافت کرد. وی در توییتر بیان کرد:    در دو دهه آینده بیت کوین از لحاظ ارزش جای طلا را خواهد گرفت.
ادامه مطلب
{منبرک و دلنوشته مهدوی - شماره 33}

منتظران حقیقی

بزرگترین وظیفه ی منتظران امام زمان این است که خودشان را از لحاظ معنوی، از لحاظ اخلاقی، از لحاظ عملی، از لحاظ پیوندهای دینی و اعتقادی و عاطفی با مومنین، از لحاظ آمادگی برای پنجه درافکندن با زورگویان، آماده کنند.
اون کسانی که در دوران دفاع مقدس، در صفوف دفاع مقدس، سر از پا نشناخته شرکت می کردند، آنها منتظران حقیقی بودند.
اون کسی که وقتی کشور اسلامی مورد تهدید دشمن است، آماده ی دفاع از ارزش هاس
شیوه زندگی سالم

اگر شما از رفاه کامل جسمانی ، معنوی روانی  روحی ،اجتماعی ،و ........تامین باشید در سلامت کامل هستید.
از نظر فکری بدون عیب و از لحاظ روانی شاد.......از لحاظ اجتماعی سیاسی اقتصادی فرهنگی  و.......دارای بازده و فعال باشد.
داشتن کارهای مثبت و مفید و تفریح و نشاط و ترک و دوری از کارهای مضر وزیانبار دخانیات ،الکل ، پورنوگرافی و.....
همانطور که اشاره شد در بازار امروزی سه نوع درب ضد سرقت وجود دارد: درب های ضد سرقت چینی، درب های ضد سرقت ترک و درب های ضد سرقت ایرانی.
  از لحاظ کیفی مانند سایر محصولات چینی این نوع درب ها از کیفیت بسیار پایین تری به نسبت دو نوع دیگر برخوردار هستند و به طبع قیمت پایین تری نیز دارند.
درب های ترک از لحاظ کیفیت در جایگاه خوبی قرار میگیرند اما تنوع مدل ها و ابعاد به دلیل وارداتی بودن آنها محدود بوده و به نسبت دو نوع چینی و ایرانی، قیمت بسیار بالاتری د

جوان احساس می‌کند در وجود او انرژی‌های متراکمی وجود دارد و توانایی‌هایی را هم از لحاظ جسمانی و هم از لحاظ فکر و ذهنی در خود احساس می‌کند. حقیقتاً هم توانایی‌هایی که در جوان هست، می‌تواند معجزه کند؛ می‌تواند کوه‌ها را جابه‌جا کند. 
1397/2/1-  رهبر انقلاب
حال و روز خوشی ندارم، شروع کردم به خوندن برای دکتری منتها چیزی پس ذهنم آزارم میده. جدایی از میم. چیزی قریب‌الوقوع که برای بعدش هیچ برنامه‌ای ندارم. نه به لحاظ مالی و نه به لحاظ عاطفی و ذهنی. اینجور ‌فکر می‌کنم که تا چند وقت دیگه که البته نمی‌دونم چند وقت و فقط هردومون داریم کشش میدیم زندیگیمون به پایان خودش میرسه. نمی‌تونم تصور کنم عشق و دوست داشتنی که با میم داشتم رو جایی دیگه بتونم تجریه کنم. به لحاظ مالی هم هیچی ندارم و کاملا وابسته‌ام
کنفرانس مطبوعاتی واران : 
ما رئال مادرید هستیم و کادرفنی بسیار باکیفیتی در اختیار داریم ، این سرمربی هست که تصمیم میگیره چه کسی بازی کنه
من این رو دوست دارم ما عادت داریم که همیشه در رقابت باشیم
هم از لحاظ هجومی و هم دفاعی خوب هستیم و البته میدونیم که میتونیم بهتر و بهتر بشیم
از لحاظ فیزیکی احساس خوبی دارم و همیشه تلاش میکنم که بهترینم رو به نمایش بذارم
این رقابت تجربه بزرگی برای ماست و سعی میکنیم حداکثر توانمون رو بذاریم
یکی از مهم ترین وسایلی که در اتاق خواب لازم و ضروری است سرویس خواب می باشد تا یک استراحت مناسب و خواب راحت را برای افراد فراهم سازد . برای سنین پایینتر نیز سرویس خواب نوجوان اگر بصورت صحیح انتخاب شود از لحاظ ایجاد روحیه ای شاد برای نوجوان بسیار موثر است زیرا نوجوان همچنان که از لحاظ جسمی به شدت در حال رشد است از لحاظ شخصیتی نیز در حال شکلگیری روحیات و ثابت شدن در آنست  . سرویس خواب نوزاد نیز از لحاظ روانشناسی تاثیر چشمگیری بر رشد و شکوفایی نوز
مقایسه بتن خودتراکم و بتن معمولی از لحاظ خصوصیات مکانیکی فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: PDFتعداد صفحات: 8حجم فایل: 353قیمت: 2000 تومانبخشی از متن:هدف از انجام این پروژه مقایسه بتن خودتراکم و بتن معمولی از لحاظ خصوصیات مکانیکی از قبیل مقاومت فشاری ، مقاومت کششی و مدول الاستیسیته میباشد. . در این راستا 17 نوع بتن مختلف ساخته شده است که 9 نوع آن بتن خودتراکم و 8 نوع آن بتن معمولی میباشد. سپس بتنهایی که مقاومت فشاری یکسان و یا مقدار آب به خمیر یک
سخنگوی سازمان انرژی اتمی:
تلقی ما این است که روس‌ها به خاطر تمدید نشدن معافیت‌های آمریکا از فردو کنار نمی‌کشند کمااینکه نیروگاه ۲ و ۳ بوشهر را در دست اقدام دارند.
ما می‌توانیم حتی بدون روس‌ها به لحاظ فنی در رابطه با تولید ایزوتوپ‌های پایدار کار را ادامه دهیم. البته به لحاظ سیاسی اگر روس‌ها کنار ما باشند حتما بهتر است.
دوشنبه ، ۱۸ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 640×427]
مشاهده مطلب در کانال
گوشی طرح اصلی چیست؟
گوشی های طرح اصلی گوشی های کپی اصلی می باشد در واقع یکسری شرکت وجود دارند که از روی گوشی های اصلی کپی می سازند.خب مزیت این گوشی ها این است که از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با نسخه اصلی ندارد.تمام وسایل گوشی اصلی از قبیل گارد و شارژر و هندزفری و ... تماما بر روی گوشی های طرح کار میکنند.قابلیت نصب برنامه ها بر روی حافظه خارجی. قیمت بسیار بصرفه در بازار ایران
این گوشی ها از لحاظ کیفیت از بهترین گوشی های موجود در بازار ایران می باشد که
احتیاج آدم‌ها به یک خونه امن جزو ضروریات زندگی هر شخصیهیه خونه‌ای که نه صرفا از لحاظ جسمی در امان باشی، بلکه از لحاظ روحی نیز برات آرامش‌بخش باشه و حس خوب وجود رو برات به ارمغان بیاره.
واژه خونه صرفا یک اسمه وگرنه این آرامش و احساس امنیت می‌تونه در هر فضایی وجود داشته باشه. 
همین که از خیلی اتفاقات و استرس‌ها و تنش‌ها دور بشی و مدتی رو در آرامش محض بگذرونی
فوق العاده حس خوبی داره
حتی اگه در اون فضا باز هم افکار منفی و استرس‌هاتون همراهتون
احتیاج آدم‌ها به یک خونه امن جزو ضروریات زندگی هر شخصیه
یه خونه‌ای که نه صرفا از لحاظ جسمی در امان باشی، بلکه از لحاظ روحی نیز برات آرامش‌بخش باشه و حس خوب وجود رو برات به ارمغان بیاره.
واژه خونه صرفا یک اسمه وگرنه این آرامش و احساس امنیت می‌تونه در هر فضایی وجود داشته باشه. 
همین که از خیلی اتفاقات و استرس‌ها و تنش‌ها دور بشی و مدتی رو در آرامش محض بگذرونی
فوق العاده حس خوبی داره
حتی اگه در اون فضا باز هم افکار منفی و استرس‌هاتون همراهتون
امروز داشتم به این فکر می کردم که نوزادن و بچه هایی که هنوز به توانایی تکلم دست نیافته اند، با ایما و اشاره و گاه با هجاهایی نامفهوم و گاه با غرولند کردن و یا به هر ترتیبی شده با والدین خود ارتباط برقرار می نمایند و این ارتباط بسیار صمیمی و گرم و به دور از هر گونه تعارف و حاشیه و کاملاً جدی است، چه خوب است ما بزرگترها هم از این اصل یک نتیجه بگیریم و آن اینکه همدلی بهتر از همزبانی است و برای یک انسان با منطق هیچ اولویتی برای هیچ یک از زبانها وجود
 رسول خدا ص فمود چه زشت است فقر بعداز ثروتمندی وچه زشت از است گناه بعداز خواری و درویشی وزشت تر از ان کسی عبادت خدا کنو و سپس انرا واگذارد شرح زشتی فقر بعداز ثروتمندی یا از لحاظ  اسراف و تبذیرو بکار ماندن  و خرج کردنست وبا از لحاظ اینستکه انسان با وجود انکه ثروت  دارد مدتی با دست باز زندگی میکرده است نا گاه طریق بخل وخستپیش گیرد و چون فقرا زندگی کند و یا مقصود زشتی در نظر اهل  دنیاست اگر چه نزد خدا پسندبده باشد و تما زشتی گناه بعداز خواریو درو
دلتنگ دوران موفقیتم.
دورانی که همه چیز رو دور بود و از همه نظر خوش میدرخشیدم. همه چیز جور میشد، درس و مدرسه، زبان، المپیاد، قرآن، کنکور.
اگر از لحاظ مالی سبک بودم و وزنی نداشتم اما از لحاظ اعتبار و شخصیت، سنگین بودم و قضیه مالی اصلا به چشمم نمیومد.
دلتنگ عزت و احترام سابقم.
نمیدونم چی شد تا به خودم اومدم، همه چیزو از دست داده بودم و تنها خاطرات شیرین اون روزها برام باقی مونده بود.
حالا باید دوباره از نو حرکت کنم و بسازم انچه باید رو. زندگی امروز
الکترود یا سیم جوش ماده ای رساناست که یک سمت آن قسمت فلزی و سمت دیگر آن قسمتی غیر فلزی می باشد که  دور تا دور آن را پوششی به نام فلاکس پوشانده است که از آن در جوشکاری جهت پر کردن فضای بین دو سطح و به هم وصل کردن آن دو سطح استفاده می شود . 
انواع الکترود :
الکترودها از لحاظ جنس مفتول ، پوشش فلاکس و ضخامت دارای انواع متفاوتی می باشد .
تقسیم بندی سیم جوش از لحاظ جنس مفتول :
1 . سیم جوش با مفتول های آلومینیومی
2 . سیم جوش با  فولاد کم کربن
3 . سیم جوش با فو
از من قول گرفته که بود سیر تا پیاز ماجرا را برایش تعریف کنم. بعد از ماه‌ها بود که همدیگر را می‌دیدیم. یک جا بین حرف‌هایش که در حال قدم زدن بودیم گفت: «من خودم اگه دختر بودم به هیچ عنوان با این پسرا وارد رابطه نمی‌شدم! چون دوستای خودم هستن دارم می‌بینم دیگه! همه از لحاظ عقلی تعطیلن! من که دوستشونم حاضر نیستم با اون پسر دو ماه حرف بزنم چه برسه به اینکه آدم دختر باشه و باهاش بره توی رابطه! کاملا از لحاظ روانی به گا میره آدم، همونطور که تو رفتی!» خن
علارغم ترقی روزافزون فناوری و ارتباطات،کارت ویزیت همچنان مقام خود را در بین مردمان محافظت کرده است .
این کارت ویزیت ها از اشکال مختلفی وجود دارا‌هستند  طراحی کارت ویزیت  که در اندازه،طرح،متریال و … با هم تفاوت دارا‌هستند .براین اساسمشتریان با اعتنا به ذوق وسلیقه ای که دارا‌هستند به تعیین مدل کارت ویزیت می پردازند .
-تنوعمتاع در کارت ویزیت کارت ویزیت ها از لحاظ فرآورده مقوا و کاغذ می توانند با هم متعدد باشند .کارتویزیت ها بر اساس متریال ا
با سلام
متن هایی که برای ترجمه در امتحان می آید، به ترتیب زیر است:
1) از کتاب درسی، متن های یونیت های زیر:
1: Engineering  -  what's  it  all about?61316 (Task 8)17 (Task 3)23 (Task 2)
2) متن ترجمه شده در کلاس برای پروژه EDI

3/11/1398: در ثبت نمره نهایی، چند ارفاق به دانشجویان عزیز انجام شد:
امتحان پایان ترم به جای 10 نمره از 12 نمره لحاظ شد.
برای یک جلسه غیبت نمره ای کسر نشد. برای هر جلسه بیش از یک جلسه غیبت، به جای 0.5 نمره کسر نمره، فقط 0.25 نمره کسر شد.
نمره های ارفاقی برای کار کلاسی و حضو
میگم این قدیما چقدر همه چی از همه لحاظ قشنگ بوده!! 
مثلا همین شعر و موسیقی رو شما ببین 
صبح تا شب موسیقی قدیمی مهم نیست کی .. مرتضی.. بیژن... معین... حمیرا و ..شجریان .. اصفهانی.. ناظری ها و ...  پلی باشه عمرا اگه خسته بشی! 
ولی امان از اهنگ جدیدا! انقد بی سرو تهه که خود من شخصا دو دیقه نمیتونم تو یه فضایی باشم این خزعبلات هم پلی باشه!!
خدایی این اهنگ بانوی شرقی فرشید امین رو گوش کنین سراسر لطافت و نازه! 
http://dl.myyazd-music.ir/Single/1397/Azar/16/Farshid%20Amin%20-%20Banoo.mp3
چی شد که
شهر گوهران یکی از شهر های شهرستان بشاگرد در استان هرمزگان در جنوب شرقی ایران قرار دارد جمعیت این شهر طبق سرشماری سال 1395 آمار ایران برابر با 1330نفر بوده است به لحاظ اداری سیاسی و فرهنگی مهمترین شهر شهرستان و حتی استان است گوهران به لحاظ تاریخی جذو پنج شهر اول هرمزگان به شمار میرود نداشتن زمین و برای ساخت و ساز مهمترین مشکل شهر گوهران است . در مدارک تاریخی و جغرافیایی اسلامی از شهر گوهران ینگوهر -ینگوهرن -انگهران و گوهران ذکر شده است برخی از جغ
‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۸/۷/۳۰سه شنبه#ساعت_شروع ؛(۲۲)♋️☯♋️☯♋️☯رقص انگشتت به روی تار مو در تورهامی نوازد در دل هر رهگذر سنتورهاباغ می آییّ و سیب از شرم قرمز میشودمست میگردند از طعم لبت انگورهاجمع میگردند وقت گردش عصرانه اتمانده ها از بطن مادر، رفته ها از گورهاما فقط رنگ تو بودیم و‌سرافرازانه بازمثل پرتو میگذشتیم از دل منشورهاامنیت آورده آهنگ صدایت توی شهرمنصرف گشتند از پ
سلام به دوستان عزیز خانواده برتر
دوستان من عذاب وجدان شدیدی میگیرم وقتی خاستگاری رو رد میکنم، و همه ش ذهنم این رو تکرار میکنه که این شخص از طرف خدا بود، جواب دعاهات بود، ولی تو ردش کردی، دیگه خدا بهت کاری نداره و کسی رو نمیفرسته ... .
خدا شاهده آدم سخت گیری نیستم، خودم معمولی ام، دوست دارم یه آدم معمولی هم بیاد تو زندگیم تا ادامه مسیر زندگی رو با ایشون برم، این مورد آخر از لحاظ تحصیلات و شغل این ها خوب بودن، ولی خب هم از لحاظ ظاهری به دلم نبودن ه
من یه دختر 24 ساله هستم و معلم. 
از نظر قیافه عادی و از نطر وضع مالی خانوادگی متوسطیم . 2 خواهر و 1 برادر بزرگتر از خودم دارم که‌ هیچ کدوم از اون ها ازدواج نکردن. اون ها هم تأ حدودی شاغل هستند. شاید خیلی از شما فکر کنید که‌ دختر معلم خواستگار زیاد داره اما این موضوع اصلا در مورد من‌ درست از آب در نیومده! تا 2 سال قبل خیلی به‌ ازدواج فکر نمیکردم و همین باعث شد که‌ اون تعداد کمی خواستگار رو هم که‌ داشتم جواب رد بدم، البته خیلی ناراحت نیستم چون آمادگ
زن مسلمان باید در محیط خانه، دل‌آرام شوهر و فرزندانش باشد؛ مایه‌ی آرامش زندگی و آسایش محیط خانواده باشد؛ در دامن پرمهر و پرعطوفت و با سخنان پرنکته و مهرآمیزش، فرزندان سالمی را از لحاظ روانی تربیت کند؛ انسان‌های بی‌عقده، انسان‌های خوش روحیه، انسان‌های سالم از لحاظ روحی و اعصاب، در دامان او پرورش پیدا کنند و مردان و زنان و شخصیت‌های جامعه را به‌وجود آورد.۱۳۷۱/۹/۲۵

پریسا میگه: پریا به نظرت من شبیه تسلا نیستم؟
می‌پرسم: تسلا کیه؟
توضیح می‌ده که: یه دانشمند فیزیک کوانتوم که کلی از اختراعاتش رو ادیسون به اسم خودش ثبت می‌کنه و باید کلی هم پول بهش بده ولی نمی‌ده و آخر سر هم تو فقر و تنهایی می‌میره و بعد از چند روز پیداش می‌کنن.
وقتی داشت توضیح می‌داد یادم اومد که اسم تسلا رو تو گزینه های کوییز آو کینگز دیدم.
می‌گم: الان تو تسلایی؟!
- از لحاظ تنهایی می‌گم؛ نه از لحاظ عقلی.
من می‌دونم چی می‌گه.

خب عنوان وبسایت رو عوض کردم و گذاشتم از اصفهان تا آنکارا
دنبال هدف جدید تو زندگیم بودم ک پیدا کردم و مونده تلاش برای رسیدن به اون
هدف جدیدم شرکت تو ازمون یوس هستش و باید باید باید باید تو ازمونش قبول بشم یعنی محکومم به موفقیت و تلاشمم میکنم در این راه چون کی بهتر از من!
میخواستم چندتا نکته رو به خودم بگم
میای خونه به جای وقت تلف کردن یه کم استراحت کن حدودا ی ساعت الی نیم ساعت بعد درسای استاد رو بخون یا از روی کتاب درسارو مطالعه کن
واسه روز ایندت
هوالرئوف الرحیم
بعد از تولد نگذاشتیم مامان جون برن خونه شون.
امروز عصر فامیل چندتایی برای دیدنم قرار گذاشتن و ما بعد از رفتن به دکتر و خاطر جمعی از سلامت دخترک (که باید یه اسمی برای اینجا براش پیدا کنم ) از لحاظ زردی و بقیه ی لحاظ، پذیراشون بودیم.
یهو. حال مامانجون عوض شد.
لرز کردن. سفید شدن. و ... فشارشون 20. 
اورژانس و فقط خداروشکر می کردیم همه بودن. وگرنه با آبقند کاروخراب می کردیم.
رفتن بیمارستان و تا این لحظه از شب که برنامه شون مشخص نشده. ساعت 2
کشور ایران خود بطور کامل درب های ضد سرقت را تولید نمی کند و معمولا یراق را از کشور هایی چون ترکیه وارد کرده و توسط شرکت های مختلف مونتاژ می گردد چهار چوب این درب ها توسط ایران تولید می گردد درب های ضد سرقت ایرانی از لحاظ ظاهری به درب های ترکیه شباهت زیادی دارند. در اکثرموارد مواد مورد استفاده در ساخت درب به دلیل هزینه بیشترتولید در ایر ان از کشور ترکیه وارد کشور ایران می شود.
اندازه درب ضد سرقت ایرانی در حدود 110 *210 Cm می باشد . از لحاظ کیفیت درب ه
دیگ آبگرم
دیگ آبگرم همان گونه که از نامش پیداس وسیله ای برای گرم کردن آب است که می توان آن را قلب موتورخانه یا سیستم گرمایشی دانست.مهمترین کاربردی که دیگ آبگرم دارد و می توان به آن اشاره کرد استفاده در سیستم حرارت مرکزی ساختمان می باشد که آب در حال گردش در لوله ها را گرم کرده و سبب گرم شدن محیط با گردش آب گرم شده توسط دیگ آبگرم و با گردش آب داغ دیگ در منبع کویل دار یا دوجداره سبب تولید آبگرم بهداشتی می کند.
انواع دیگ آبگرم :
در حالت کلی دیگ آب گرم
هوالرئوف الرحیم
خب اتفاق شکررررر دار این چند شبه دندون موش موشکم بود که به حمدلله در اومد و بلاخره شب راحت می خوابه.
دنبال آش دندونیم که به نیت سلامتیش بپزم پخش کنم انشاالله.
جالبیش اینه که از لحاظ زمانی با رضوان یکی شد. 
من شب بیست و یک بهمن توی رضوان بی قراری دیدم و شب بیست و سه بهمن که اتفاقی دستم داخل دهانش رفت با اون کوچولوی تیز سفید تو دندونش آشنا شدم.
مال فسقلک رو از رو بی قراری های شبش متوجه شده بودم. ورم دندونشم دیده بودم و همینطوری روند

اختلالات روانی و علل آن
تعریف اختلال روانی (mental disorder) بر اساس فرهنگ و جنسیت متفاوت می باشد ولی با معیار علمی می توان آن را به این گونه تعریف کرد:   
الگوی رفتار معنادار از لحاظ بالینی که منجر به رنج (دیسترس) شدید و اختلال در عملکرد زمینه های مهم زندگی فرد می شوند. این الگو نباید فقط واکنشی قابل پیش بینی و مورد تائید از لحاظ فرهنگی در برابر حادثه ای خاص مثل
ادامه مطلب
‍ ‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۸/۹/۲۴یکشنبه#ساعت_شروع ؛(۲۱)♋️☯♋️☯♋️☯اینجا هنر به میل دلش دف نمیزنددر گوشه های مرده مردف نمیزندشادی مگر به دعوت تکلیف ممکن است ؟جیغ شعف که نای مکلف نمیزنددست قریحه عاشق موسیقی دل استچنگی به ساز توصیه ی رف نمیزندباران که بوسه بر لب هر خاک پا زده استسر را به پای خاک مسقف نمیزندپای هنر که بسته به وارسته بودن استکف هم به سقف حضرت اشرف نمیزندقطعا به
نموداری که نشان میدهد وضعیت بازار بورس، بخصوص در سهام بزرگ، از لحاظ بنیادی به شرایط نگران کننده ای نرسیده و همچنان در حال رشد است. البته نقش شزکرکت های بزرگ در بحث شاخص سازی چیزی است که نمی توان از آن گذشت.
پیج ( سیگنال ورود ) پیج اینستاگرامی همین سایت است و ما همیشه سعی می کنیم اطلاعات همراه با سند ، سیگنال خرید سهم و اطلاعات بورسی برای شما گردآوری کنیم. درصورتیکه علاقمند هستید می توانید در لینک زیر آن را دنبال کنید.
لینک اینستاگرام سیگنال
سلام وقت بخیر 
آیا واقعا  پسرها یا دخترها بعد ازدواج تغییر میکنن، چه از لحاظ ظاهری و چه اخلاقی و رفتاری، شنیدم یا دیدم بعضی ها مثلا ازدواج میکنن چاق تر و خوشگل تر میشن از لحاظ ظاهری مثلا بهشون میگن ازدواج باهات سازگاری داشته رنگ و رو اومدی!
یا بعضی ها ازدواج میکنن از لحاظ برخوردی با آدم سنگین تا میکنن .خودم نامزد کردم به خانومم میگم لاغری میگن شما خودتم لاغری اگه پر بشی منم پر میشم، تو یه خونواده ای بزرگ شدم که پدر و مادرم و خواهرام و داداشم ا
جزیره ی کیش در همه ی فصول مناسب سفر است و با
صرف نظر از آب و هوای دلنشین آن می توان قابل توجه ترین عامل را هتل های کیش دانست
که محیطی مطبوع و دلنشین چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ تهویه و شرایط مناسب اقامت.
اگر در هنگام رزرو هم دقت کنید می توانید متوجه این موضوع مهم در توضیحات، تصاویر
و نظرات دیگران در مورد هتل انتخابیتان شوید، مسئله ای که در شرایط خاص آب و هوایی جنوب ایران بسیار هایز
اهمیت است.
‍ درودهمراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۹/۲/۱۴یکشنبه#ساعت_شروع ؛(۲۱:۳۰)♦️♦️♦️کنارم چای مینوشی و حرف از شعر و شاعر هاستغروب سرخ آرامیده در گهواره ی دریاستبرایت یک غزل از شاعری گمنام میخوانمکه از عشق زمینی سیر ودر اندیشه ی حوراستنگاهم میکنی با شیطنت آهسته میگویی”تو میخندی و جنات نعیم من همین دنیاست”من ِ در قاب با تو چای مینوشد هنوز اماتمام سهم اکنونم تماشای تو در رویاستچنان ماندی به یادم ب
عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی لرستان گفت: موسیر ایرانی از گیاهان اندمیک کشور است.
 پروین رامک اظهار کرد: موسیر ایرانی یکی از گیاهان اندمیک ایران  است که به لحاظ خواص و مصارف خوراکی نزدیکترین گونه به سیر محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: در ایران از دیرباز موسیر دارای مصارف خوراکی متعددی بوده و به عنوان چاشنی در تهیه چاشنی، ترشی و یا معطر و ضدعفونی کردن دوغ و ماست استفاده می‌شود. همچنین در طب سنتی ایران برای درمان روماتیسم و کاه

پایتخت کشور آلمان
برلین Berlin پایتخت کشور آلمان و بزرگ‌ترین شهر هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ مساحت در این کشور است که یک شهر ایالتی است و از نظر تاریخی مهم‌ترین ایالت آلمان است و با توجه به اسناد قدیمی از مراکز مهم راه‌های اصلی تجارت در اروپا بوده‌است.
یک سوم شهر برلین از جنگل، پارک، باغ، رود، کانال و دریاچه تشکیل شده‌است.
اسناد اولیه قرن سیزدهم میلادی نشان می‌دهد که این شهر از مراکز مهم راه‌های اصلی تجارت در اروپا بوده‌است.

ادامه مط
نژادهای گوسفندان ایرانی به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند :
- نژاد پوستی : این گونه از گوسفندان از نظر تولید پشم و پوستشان مورد توجه قرار می گیرند . پشم این گوسفندان در صنعت پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد .
- نژاد گوشتی : این نژاد از لحاظ تولید گوشت مورد توجه فرار گرفته اند . این گوسفندان به سرعت وزن گرفته و گوشت مرغوبی تولید می نمایند .
- نژاد پشمی : این نژاد لاغرتر و کشیده تر از نژاد گوشتی هستند و در سرتاسر بدنشان به صورت انبوه پشم قرار گرفته اس
چه آرزوی محال و دوست داشتنی است تقویت حافظه تنها با مصرف چند قرص در روز!اما متأسفانه، تقویت حافظه به این سادگی ها امکان پذیر نیست.شاید شما نیز شاهد بازاریابی ها و تبلیغات گوناگون شرکا ها در این زمینه بوده باشید.ولی، هر چقدر هم وسوسه انگیز باشد، شواهد بسیار ناچیزی در این زمینه وجود دارد.بسیاری از افرادی که به مصرف داروها روی آورده اند، در دام کلاهبرداری های کلان افتاده و حتی از لحاظ مالی بسیار متضرر شده اند.ما در این نوشتار، به چندی از عناصر
گیت بازرسی تشخیص مواد منفجره یک سیستم بررسی و تشخیص است که جهت بازرسی افراد،وسایل نقلیه ی سبک و سنگین در ورودی اماکن بسیار حساس از لحاظ حفاظت در برابر عملیات های خرابکارانه استفاده شده و قابلیت تشخیص انواع مواد منفجره ،سلاح گرم و انواع فلزات را تا دقت یک گرم دارد.
این سیسنم بدون اتکا به اشعه های مضر برای افراد کار کرده و از لحاظ اصول حافظتی فردی و بهداشت فردی دارای بالاترین پارامتر های حفاظتی میباشد.
این سیستم در 3 مدل نفر رو،خودرو سواری و ک
#نقد_شعرهرکه را هست یکی اهل جفا بسم ا...بی وفا کشت مرا، اهل وفا! بسم ا...عزم بستان نکنم هیچ که دیوان دارمهرکه خواهدچو من آرام و بلا بسم ا...خواهشی بود ازاین صیدنظرگاه شماکه بگویید پس از اشهدنا بسم ا...من که دی رانده شدم از ملکوتش امروزسائلی بیش نیم ، در بگشا بسم ا...حضرت از عمر ندارد هوسی جز نظریوه چه سودای نکویی صنما بسم ا...#اسماعیل_حضرتی به نام یگانه عالم عشق . از آنجایی که معتقدم اثر ارائه شده، گویای تمام ویژگیهای خواسته و ناخواسته خود خواهد بود ب
عمیقا حس میکنم به اون جزوه ها نیاز دارم اما از لحاظ شرعی مشکل دارن و حتی نمی تونم به استفاده از ا‌ون جزوه ها فکر کنم ، همه رو جمع کردم ، حالا که من بیخیالشون شدم بعد یک هفته مامان میگه مبهم این جزوه ها رو نیاز نداری ، میگم من از این جزوه ها استفاده نمی کنم ، میگه پس نیاز داری و.......
خودش هم دلایل من رو می دونه و میدونه کوتاه نمیام ،اما مشخصه که زیاد هم با من مخالف نیست.......
و لابلای اتفاقات امروز مقاله‌ای  بود که مطمئن بودم از لحاظ شرعی مشکل داره ا
‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۸/۷/۱۶سه شنبه#ساعت_شروع :(۲۲)♋️✡♋️✡♋️✡به تو دل بستم آن وقتی که با چشمان خود دیدمزمین ازمرگ عشق آتش گرفت و آسمان یخ بستیکی این سوی شیشه رود آتش بود و در آن سویکی لب تشنه ماند و زیر اشک ناودان یخ بستیکی باروت غصه بود و هی از اشک می پرسیدچه شد که عاطفه در شهر ، شکل پادگان یخ بستیکی از درد نان آنقدر یا رزااااااق ممتد گفت که در حلق موذن بغض گل کرد و اذان یخ بس
سلام به همه
بیاید ابتدا تعریف فیتنس رو ببینیم
تعریف لغوی واژه fitness اشاره به شرایطی دارد که شخص از لحاظ فیزیکی و تندرستی در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد. اما تعریف اصطلاحی واژه فیتنس اشاره به سبکی از مسابقات بدنسازی دارد که در دسته های قدی و وزنی مشخصی برگزار می شود و بر خلاف مسابقات پرورش اندام شرکت کنندگان در این مسابقات دارای عضلات بسیار حجیم نمیباشند بلکه دارای عضلاتی با حداقل چربی، متناسب و متوازن می باشند. ضمن اینکه بخشی از مسابقات فیت

نرم افزار وسخت افزار تقسیم بندی می شود که در مجتمع آموزشی فنی سازان با استفاده از تجهیزات مدرن و اساتید مجرب این امکان را فراهم نموده است تا کارآموزان با فراگیری دوره تعمیرات از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری کار آمد باشند تا در بازار امروز که در حال توسعه وپیشرفت است، از لحاظ تئوری وعملی کارآمد باشند.افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنند، می توانند در این صفحه سرفصل هایی که در این دوره آموزشی تدریس می شود را مطالع
‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۸/۷/۲سه شنبه#ساعت_شروع :(۲۲)♋️☯♋️☯♋️☯من آن ستاره ی دنباله دارِ مغرورمکه از مدارِ نگاهت کرانه ها دورم همان ستاره ی شبگردِ بدترین شبِ سرد که در سواحلِ دورت به درد مجبورمهمیشه تشنه ی دیدارِ ماه خود هستمبه نبضِ حادثه ی تندِ عشق مشهورمرفو نمی شود این قلبِ من به آسانیدر امتدادِ عطش های تیغِ ساتورممن از هزاره ی دردم به ذاتِ نقاشیکه در کناره ی تصویر بوم ,, ها
مشخصات و قیمت روبالشی ترک انگلیش هوم
یکی از مشخصه های اصلی روبالشتی انگلیش هوم داشتن جنس صد در صد پنبه و در کنار کیفیت بالای محصول ، طرح و رنگبندی های فوق العاده شیک و جذاب آن است.
کاور بالش بهترین راهکار برای محافظت نهایی بالش از انواع لکه و کثیفی می باشد که با پوشش کامل بالش هم از لحاظ بهداشت و هم از لحاظ زیبایی بسیار پر کاربرد است.
به راحتی می توانید مانند یک کیسه ، بالش را در داخل کاور قرار داده و در مواقع نیاز با تعویض آسان ، روبالشتی را ا
همسرم قبول نمیکنه خانواده من بهتر هستند
خانم بنده همواره اصرار دارد تا در زمان خرید هدایا برای خانواده‌های مان کاملا یکسان و برابر برخورد کنیم، حال آن‌که خانواده این جانب همواره به نسبت خانواده همسرم لطف بیشتری به ما دارند، چه از لحاظ تعداد و دفعات هدیه دادن و چه از لحاظ ارزش مالی. خانمم قبول نمی‌کند که خانواده من از خانواده او در این زمینه بهترند. با این‌که این موضوع را بارها برایش توضیح داده‌ام اما با توجیهاتی همچون تفاوت سطح مالی دو خ
از دشمن واقعاً نترسید. این دشمنی که امروز مقابل ما است، این دشمن امروز که خلق نشده، از روز اوّل انقلاب این دشمن بوده، ...
اگر قرار بود که آمریکا و اروپا و شوروی سابق و بقیّه‌ی قدرتها میتوانستند نسبت به جمهوری اسلامی غلطی بکنند تا حالا کرده بودند، می‌بینید که نتوانستند؛ البتّه چرا، اذیّت و آزار کرده‌اند، امّا عِرض خودشان را هم برده‌اند؛
... نشان میدهد که نمیتوانند و نتوانسته‌اند در زمینه‌ی برخورد با نظام جمهوری اسلامی و حاکمیّت اسلام در ا
دیروز اتفاقی افتاد که به شدت مرا ترساند. دلم میخواهد ساده سازی کنم و بگویم این ترسم بابت این است که ذاتا ادم ترسویی هستم. توهین بدی بهم شد و البته کمی هم رگ غیرتم بالا زده. با این همه، واهمه دارم از خانه خارج شوم و به خودم حق میدهم. 
دوباره در خانه تنها هستم. میخواهم بروم برای خودم عطر بخرم و سامان اصرار دارد همان مسیر دیروز را برویم تا برایم عادی شود و ترسم بریزد. البته این که از بین چهارتا عطرفروشی که سراغ گرفته ام این یکی به لحاظ کیفیت بهترین
فیتنس چیست؟ 
این رشته ورزشی بسیار رشته خوب و پر مزایای می‌باشد که معایب آن دربرابر مزایای آن نادیده گرفته می‌شود و از لحاظ ‌سلامت جسمانی و روحی روانی تأثیرات مثبت و خوبی 
برای فرد به‌جا می‌گذارد .
رشته فیتنس ورزشی دارای مزایای بسیار است که معایب آن در برابر مزایایش بسیار ناچیز هستند. فیتنس از لحاظ ‌سلامت جسمانی و روحی – روانی، تأثیرات مثبت و 
خوبی برای فرد به جا می‌گذارد.
این رشته ورزشی علاوه بر تاثیراتی که روی تناسب اندام خواهد گذاشت،
ⓜary:‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه :#جناب_حسین_مهر_آذین#مورخ:۹۸/۳/۲۶یکــشنبه#ساعت_شروع :2⃣2⃣*⃣*⃣*⃣*⃣*⃣به ابرهای"یقین" یک وجب زمین بدهیدبرای رویش دل ، چشم تیزبین بدهید رسیده برکه ی چشمانِ شب به بیداری'به ماه فرصت دیدار بیش از این بدهیدشهید شد دل تنگ از سکوت ِ دانایانبه این جماعتِ محرومِ درد ، دین بدهید بهار از نشِکفتن گلایه هایی داشتبه باغبانِ سخن ذره ای یقین بدهیدبرای گرمی دلها پس از سکوتی سردبجا
کشور گرجستان در منطقه ى قفقاز و اوراسیا قرار دارد. از غرب با دریاى سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان و از جنوب شرق با آذربایجان همسایه است. 
دوکشور ترکیه و آذربایجان دو شریک مهم این کشور به حساب مى آیند .
یکى از مهم ترین شرکای اقتصادى کشور گرجستان، ترکیه مى باشد. و آذربایجان نیز به دلیل صادرات نفت به گرجستان نقش مهمى دارد. 
گرجستان و روسیه، که از شمال همسایه این کشور است، رابطه چندان خوبى ندارند. به دلیل اینکه روسیه درسال٢٠٠٨
طبق آمار رسمی ارائه شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران و با توجه به بررسی ها و تحلیل های شرکت فرا ترخیص آریا می توان این گونه بیان کرد که در سال ۱۳۹۵ واردات و ترخیص ازگمرک غرب تهران از لحاظ وزنی بیش از ۲۰۱ هزار تن و از لحاظ ارزش دلاری بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون بوده است. در نتیجه سهم ارزشی گمرک غرب تهران در این سال نسبت به کل واردات معادل ۲٫۱۶ درصد و سهم وزنی آن ۰٫۶ درصد می باشد. واردات به گمرک غرب تهران از کشورهای مختلف صورت می پذیرد به گون
ضمن وقت بخیر خدمت مخاطبین و کاربران گرامی وبسایت گروه بزرگ مشاورین املاک عظیمی در این قسمت از سری معرفی های تخصصی مناطق مختلف اصفهان خدمت شما هستیم با معرفی منطقه خیابان فلاطوری واقع در شمال شهر اصفهان.
محدوده این خیابان از بر اتوبان کاوه شروع شده و تا اطراف خیابان اشراق شمالی ادامه دارد. بافت جدید و شیک خیابان فلاطوری اصفهان و خیابان کشی مدرن و طبق استداندار مهندسی شهرسازی باعث توجه ویژه از لحاظ ساخت و ساز آپارتمان های اغلب عظیمی در این خ
‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۸/۱۱/۶یکشنبه#ساعت_شروع :(۲۱)چند قدم مانده به صبح خواب شبی را می بینم که تو همراه ِ ماه ، از درز پنجره اتاق را می نگریستی همه چیز بیش از آنکه باید شاعرانه بود! چشمانت از آینه که گذشت نفس در سینهء هر چه اثاث حبس شد گویی کسی میان آتش برای آب دست تکان می داد !آه قلبم ... قلبماین قلب خاموش در این آتشگاهکِی "گُر " گرفته بود که من در کام حریق دست در دست عشق خدایگان س
خرید کولر آبی یکی از نکاتی است که دردسرهای زیادی در تابستان برای خانواده ها ایجاد کرده است. یکی ز اصولی ترین نکات در خرید کولر آبی لحاظ کردن منطقه جغرافیایی برای محاسبه ظرفیت کولر آبی است. از دیگر نکات می توان به سلولزی یا پوشالی بودن کولر اشاره کرد. در این مقاله همراه ما باشید تا مهمترین نکات خرید کولر آبی را به شما بیاموزیم.

محاسبه ظرفیت کولرآبی
سوب سایت های زیادی وجود دارند که فرمول های مختلفی را برای به دست آوردن ظرفیت کولر آبی ارایه می
#نقد_شعر می روم اما نگاهم خیره بر پشت سر استبا خودم می گویم این شاید نگاه آخر استچشم خیسم خیره در چشمان سرخش آه آهحال غمناک کدام از ما دو عاشق بدتر است؟من برای یک شب دیگر سراپا شعله اماو؛چه می گویم،تمام هستی اش خاکستر استمن دلم پر می کشد حتی برای بوسه ایبر گل رویی که از داغ جدایی احمر استعشق می گوید بمان و عشق می گوید بیا عاشقی کردن خدا داند جهاد اکبر استپیش رویم جبهه و دژخیم و جوی خون دوستپشت سر دریایی از لطف و صداقت سنگر استمی روم تا سرزمینم ر
درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه :#بانو_مریم_راد#مورخ:۹۸/۶/۵سه شنبه#ساعت_شروع ؛(۲۲)♋️☯♋️☯♋️‍ بچرخ به سمت من بچرختا تنظیم شوندباغهای معلق بابلبه سمت شرب مدام عشقو نورسرریز شود از پیاله هابچرخبچرخ این رقصرسم خوشه هایی ست که روی شانه های بلوغ افتاده اندبچرخ بچرخ به سمت من سمت عشق و چنگ بزن به این دو اصلاین دو خوشه ی معلقِبیرون پریده از پرزین تکاملکه در این باغ سر به هوامیوه های کالحالا شرابی رسیده اندبچرخ به س
‍ ‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر#انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۸/۱۰/۲۲ یکشنبه#ساعت_شروع ؛(۲۱)یک بغل تنهائی ام ازخود کنار افتاده ام بر سراب بوسه ای در انتظار افتاده امگیسوان شعله ام از التهاب دردِ خود در دل خاکسترِ خون بی قرار افتاده امدر تنور شیونم انگار می خوابی به ناز از خودم تنگ آمدم از تو فرار افتاده امآنچنان آلوده ی درد تو هستم در خودمنغمه ای محزون که از زلفِ دوتار افتاده ام.بوی سرد شانه ها در باد ، خنجر م
#نقد_شعر تو باشی با تو دنیا ، اعتباری تازه خواهد یافت جهان گرد ست و بی سامان ، مداری تازه خواهد یافت هوای عشق مسموم و چه لیلی های بی مجنون اگر باشی کنارم اعتباری تازه خواهد یافت زمین ویرانه ای نحس و مزین با لوگوهایشتو انسانی بیاور ، دل ؛ عیاری تازه خواهد یافتوجودم پر شد از آه و صبوری تا به کی آخر گذر از حس حیوانی تباری تازه خواهد یافت تشعشع های قلبم را اگر با چشم دل دیدی چه حالی دارد این بینش ، وقاری تازه خواهد یافتسکوتی در میان آمد ولی چشمانمان
در خدمت شما هستیم با معرفی و یکی دیگر از باغ ویلا های لوکس منطقه غرب تهران که به تازگی برای فروش وارد بازار شده است. این باغ ویلا  1000 متری لوکس در خوشنام شهرستان ملارد قرار گرفته و از نظر طراحی و معماری بسیار خاص و برای خریداران ویلا در ملارد می تواند جذاب باشد . این  ویلا لوکس در شهرک ویلایی واقع شده که با توجه به داشتن نگهبانی شبانه روزی بسیار از لحاظ امنیت در سطح بالایی قرار دارد . در این مساحت 1000 متری باغ یک ویلای 240 متر بسیار لوکس به صورت
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «آرایش دشمن آرایش جنگی است؛ از لحاظ اقتصادی، سیاسی و فضای مجازی آرایش جنگی گرفته؛ فقط از لحاظ نظامی علی‌الظّاهر آرایش جنگی ندارد که آن هم البتّه حواس نظامی‌های ما جمع است؛ در مقابل این دشمنی که آرایش جنگی در مقابل ملّت ایران گرفته، ملّت ایران بایستی آرایش مناسب بگیرد.» ۱۳۹۸/۰۲/۱۱نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، مجموعه لوح «آرایش جنگی دشمن» را منتشر میکند.

‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۹/۱/۱۷یکشنبه#ساعت_شروع:(۲۱)♦️♦️♦️گیرم از عشق نوشتید ولی از نان چه !؟شاعران شعر و غزل را به تهیدستان چه !؟همه از سفره ی بی نان پدر باخبریمولی از شرمِ به جا مانده ی بی پایان چه !؟روز و شب دایم از این چرخ و فلک می نالیمبه خدا هم گله داریم ولی ایمان چه !؟گاهی از غیر بماند که ز خود بیزاریمدرد داریم ولی حوصله ی درمان چه !؟وسعتِ درد در این شهرِ سراسر اندوهآن قدَر ه
درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#مهربانو_مریم_راد#مورخ ۹۸/۱/۲۰#ساعت_شروع :2⃣2⃣ #ده_شباز عشق فقط درد و غم اش قسمت ماشداز زلزله ویرانه بم اش قسمت ما شد از روز فقط حسرت و از تیرگی شب بی خوابی تا صبح دم اش قسمت ماشداز زندگی و دلخوشی و دیدن و لذت افسوس غمِ دم به دم اش قسمت ما شداز آینه جز چهره ی ویرانه ندیدیم از بخت فقط بَد قدم اش قسمت ما شدما گم شده امروز و به فردا نگرانیم از چشم فقط اشک و نم اش قسمت ما شدصد فا
چند نفر از دوستان، تذکر داده بودند که متن پست ها را منظم کنم. تمام تنظیمات را لحاظ می کردم اما موقع ثبت مطلب به هم می ریخت. گاهی هم متن با تنظیماتی خلاف آنچه مشخص کرده بودم ثبت میشد! نمی دانم مشکل از من بود یا بیان یا ورد!
به هرحال حالا تلاشی کرده ام. خوب شده آیا؟؟
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا ، کسب اجازه از پدر برای ازدواج دختران تنها در صورتی مورد نیاز است که دختران دوشیزه یا باکره باشند . به همین دلیل در صورتی که دختری قبلا یک مرتبه ازدواج کرده باشد ، دیگر به لحاظ قانونی نیازمند کسب اجازه پدر برای ازدواج دوم دختر نمی باشد ؛ هر چند که این موضوع به لحاظ عرفی در نظر گرفته می شود ولی به لحاظ قانونی شرط صحت ازدواج مجدد دختر ، رضایت یا اجازه پدر یا جد پدری نمی باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در
#نقد_شعر ردپای خاطرت بر قالی نخ نمای باورم جا مانده سکوت انعکاس آزادی از مرز بودن هاستچمدانت را باز کن و چترت را سایه بان چشمانم تا زمان هستبگذار در نگاهت شناور شوم جوانه بزنمبرویَم و نگاهت رابر تن زمین یخ زده ببینم#زهرا_رضــازادهبنام یگانه ی مهرباناز آنجایی که معتقدم اثر ارائه شده گویا ی تمام ویژگی های خواسته و ناخواسته خود خواهد بود ،بنابراین آن را بدون در نظر گرفتن نام صاحبش نقد و بررسی می کنم. لازم می دانم قبل از نقد به چند نکته بپرداز
کاشانک در منطقه 1، ناحیه 5 شهرداری تهران واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی از شمال به ارتفاعات البرز، از جنوب به میدان نوبنیاد و فرمانیه از غرب به نیاوران و محله حصار بوعلی و از شرق به منطقه دارآباد ختم می شود. این محله دارای 13941 نفر جمعیت و 4236 خانوار است .

به لحاظ پیشینه تاریخی به زمان ناصرالدین شاه برم یگردد که این منطقه به شکل باغات سرسبز بوده و یکی از بانوان سوگلی ناصرالدین شاه به نام انی سالدوله حکمرانی کاشان را از شاه طلب م یکند و شا
من یه دختر مجردم که با آقایی قصد ازدواج داریم، ولی همه بهم میگن با این ازدواج بدبخت میشم. این آقا قبلا ازدواج کرده، ولی همسرش ازش طلاق گرفته چون این آقا نمیتونسته بچه‌دار بشه. موقع طلاق مجبور شده مهریه رو که چند صد سکه بوده بپردازه و الان از نظر اقتصادی ضعیفه. برام مهم نیست که پول نداره، مطلقه بودنش هم برام مهم نیست.
به توصیه خانواده م، به خاطر مشکلی که داره، با هم رفتیم پیش دکتر متخصص نازایی مردان. چند تا آزمایش انجام دادن و گفتن اگه تحت درما

، ولی یه چیزی باید بگم
پدرها، مادرها، عزیزان لطفا لب بچتونو نبوسید. این کار از لحاظ روانشناختی و الگوی رفتاری اصلا مناسب نیست.
دیده شده خیلی از سلبریتی‌های به اصطلاح با سواد این کارو با پز فراوان انجام میدن. بعد دو تا ادم دنیا ندیده هم میبینن حالا بیا درستش کن
معلوم نیست این جاندار، پرنده است یا حشره!؟ باید بگوئیم که به لحاظ علمی در رده حشره ها دسته بندی می شود و به خاطر شباهت زیادی که به مرغ مگس دارد، نامش را اینگونه انتخاب کرده اند. پهنای بال این شاپرک تا ۴۵ میلی‌ متر است.باز-شاپرک مگس‌ مرغی (Hummingbird hawk-moth)
در پست قبلی گفتیم که خدا در نگاه اهل ایمان دو جنبه شناختی دارد:
شناخت ذاتشناخت صفات
ذات چیست؟ذات یکی از اصطلاحات علم منطق هست و به معنای حقیقت یک چیز(شیء) یا ماهیت.
ذات خدا چیست؟یعنی حقیقتِ خدا که به آن کُنه یا غیب الغیوب نیز می گویند.چرا؟چون قابل درک نیست.یعنی ذات خدا قابل شناخت نیست.انسان نمی تواند ذات و حقیقت خدا را بشناسد چون در دسترس او نیست.یکی از راههای شناخت اینست که انسان به موضوعِ شناخت احاطه نظری(علمی) و عملی داشته باشد که اصطلاحاً م
آتش سوزی مراتع در شیروان، ۵۰ درصد افزایش یافت.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی با بیان اینکه آتش سوزی مراتع شیروان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۰ درصد افزایش داشت، گفت: در این بازه زمانی ۹ هکتار از عرصه های طبیعی این شهرستان در آتش سوخت.سرهنگ موسی الرضا حیاتی، گفت: نیمه نخست امسال ۴ مورد آتش سوزی در سطح مراتع روستای بلغان از توابع بخش مرکزی و گلیل بخش سرحد این شهرستان رخ داد.وی افزود: در مدت مشابه سال گ
‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۸/۸/۱۴سه شنبه#ساعت_شروع :(۲۲)♋️☯♋️☯♋️☯#سپید_اولبار هوس حوا بر دوشبرزخدوزخناگوار روزگار خویش را مهمان استنواده آدمدوشیزه امروزتاوان می دهد گناه ناکرده راچاره نمی شود گره های کورسرانگشت شفاچشم بینا طلب می کنندکور شوماگراگر به دست تو ره هموارآب به آسیاب آرامش سرازیر نگردد#مهدی_رفوگر ـــــــــــــــــــــــــــ#سپید_دومقطعه127از جنوب آمدفتح شمال د
معنای گریه در سر ما بد نشسته استباید گریست جای نباید نشسته استنادم به روی صندلی چرخدار جنگمردی که بود سرو سهی قد نشسته استموسی کجاست تا که بکوبد عصای خودبر گاو سامری که به مسند نشسته استقران بدون آینه ابزار ساحر استچون در هوای جادوی ابجد نشسته استدجال مشرقی ! چه خیال است ... مغربیبر جای خانواده احمد نشسته استآقا ! از آفت وطن افت انتظار نیست تا لحظه ای که بر سر آ...! مد نشسته است#مجتبی_جواهریانبنام خداوند مهر #نقد_شعر_کلاسیک از انجایی که معتقدم
‍ درودهمراهان گرامی؛#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۸/۵/۱۵سه شنبه#ساعت_شروع :2⃣2⃣*⃣*⃣*⃣*⃣*⃣باز هم با خودم نمی سازمدر تکاپوی یک فراموشیگیج و گم تا سحر کشانده دلمشعله ای را به سمت خاموشیدور من خط نکش که لازم نیستدل تو را هفته هاست رد کردهریزش کوه غصه ای سنگیجاده را بین راه سد کردهتا نبودی دلم به آرامیبا صدای سکوت سازش کردقبلا اینجا بزرگراهی داشتدیر کردی و جاده رانش کردبار قبلی به اشتباه خودمآخر سر تو در دل
مبل کلاسیک مدرن مدل جدید 
مبل کلاسیک کد 113 رنگ طلایی با پارچه خوب و با کیفیت 9نفره و 7نفره با جلو مبلی عسلی با فومسرد با ضمانت  
رنگ چوب و رنگ پارچه به سلیقه ی مشتریان عزیز میباشد 
یکی از موارد ی که احتمالا توسط طراحان دکوراسیون به شما پیشنهاد میشود مبل کلاسیک مدرن است که تلفیقی از مبل های کلاسیک و روش های  مدرن در ان ها استفاده شه است  همه ما  با سرویس مبلمان کلاسیک مانند مبل های استیل مبل های سلطنتی و موارد مشابه با انها اشنا هستیم اما در طرف
شده با یه قضیه ای از لحاظ منطقی کنار اومده باشید و اوکی باشه، ولی دلتون باهاش نیست؟‌
یعنی هر کاری می‌کنید نمیتونید بفهمید که چرا ذهن و دل باهم همراه نیستن... مشکل کجاست؟ یعنی یه چیزایی تو ذهنمون هست که خودمون نمی دونیم؟؟ یا کلا این دوتا جدای از هم کار میکنن؟ یا دل به ذهن می‌گه به چی فکر کنه؟؟؟ قضیه چیه؟؟!!!
شریعت در لغت به معنی《مورد الشاربه》است یعنی《جای آب به در آمدن》دین الهی را به همین لحاظ شریعت گویند که جای به آب در آمدن انسانها است تا آب حیات روحانی را بنوشند و حیات ابدی خود را بدست آورند.هزار و یک کلمه، علامه حسن زاده آملی،  ج6، ص 317. 
- نمرات درس آنتن و الکترومغناطیس ثبت نهایی در سامانه شد.
-تمامی تمرینات ارسالی توسط دانشجویان در ایمیل و تلگرام لحاظ شد حتی تمرینهایی که بنا بود پذیرفته نشود.
-نمرات با ارفاق حداکثر اعمال شده است.
-پروژه های درس آنتن اعمال شده است.
موفق باشید.
طلوع من طلوع من:آن دل که کمی قبل به نام دگران بودبیچاره برای دگران هم نگران بودمجموع پراکنده ای از قصه ی چند عشقبی وقفه به رقص آمده و در نوسان بودهر موج که آمد وَ برآمد پسِ هر موجدل بود که در وسوسه ی خویش روان بوددر خانه ی آلوده به یک عشقِ قدیمیتصویر دلی مانده به چنگِ سرطان بودهر چند که فرزندِ بهار است دل امابی عشق ، غریبانه در آغوشِ خزان بود#حسین_طلوع_منبنام خداوند نیک، خداوند مهر #نقد_شعر از آنجایی که معتقدم اثر ارائه شده گوی
با سلام و عرض ادب و احترام
دختری سی و ... ساله و شاغل که از لحاظ مالی قوی هستم. خانواده اینجانب مذهبی اند، به طوری که تقریبا همه اطرافیانم در محل کار میدونن. از لحاظ ظاهر هم قیافه ی معمولی دارم و همیشه با حجاب و بدون آرایش هستم. کارم طوری هست که با ارباب رجوع سر و کله می زنم به خصوص آقایون. اصلا اهل پیامک و چت و رفاقت با نامحرم نیستم و حتی از همکاران آقا جز رئیس و یا معاون شماره همراه منو نداره.
چند وقت پیش یه شماره ناشناس بهم پیامک زد که: سلام خانم ..
تمجید بحق و احساس سرافرازی از دانشگاه بمعنی آن نیست که به این حد از پیشرفت قانعیم و دانشگاه کنونی عیب و نقص ندارد. نه، ما هنوز عقبیم. ما در جای شایسته خود در میدان علم نیستیم و در گام دوم، باید به نقطه اوج برسیم. کشور ما از لحاظ علمی پیشرفت نمیخواهد، جهش میخواهد! و این کاملاً ممکن است، البته پررنج هست، لکن رنج شیرین.
پدربزرگم
گلاب به روتون دشویی نمیره
نه که نخواد
نمی تونه
دیروز واسش سوند گذاشتن
ولی بعد دیگه درش آوردن
گفتن ببرین تا فردا
اگه تونست که هیچ
اگه نه شاید مشکل از کلیه ش باشه
الان یه خاندان
چشم انتظار دشویی پدربزرگ منن
و با اخبار لحظه ای داره پیگیری میشه :/
گیج و خسته ترم
درظاهرو حرف زدن گویا که خوبم
اما یچیزی از درون داره منو میخوره ، هی همه چیز رو هم میزنه و اذیتم میکنه ... ...
در واقع تا یه دلخوشی کوچیک بدست نیارم روز به روز بدترم میشم
چقدر کرونای لعنتی از لحاظ اعصابی داره بهمون ضربه میزنه
چشم نداشت دو ترم دانشگاه رفتن مارو ببینه...
ج) قلمرو زمانی:

قلمرو زمانی تحقیق،  از فروردین سال ۱۳۸۷ تا اسفند سال ۱۳۹۱ می­باشد.

۱-۱۰   چارچوب  کلی پژوهش : 

ساختار این پژوهش به این صورت می‌باشد که در فصل دوم پس از ذکر مفاهیم اولیه،  کاربرد و انواع زنجیره تأمین،  به مرور مطالعات اخیر در حوزه بهینه سازی و مدیریت ریسک زنجیره تأمین پرداخته 
می شودو پس از آن خلا تحقیقاتی و ضرورت تحقیق بیان می‌گردد.  در فصل سوم مدل ریاضی توسعه یافته ای با لحاظ کردن ریسک مالی بر اساس خلا تحقیقاتی پیشن
از مهمترین گزینه های تور های خارجی در ایام نوروز و تابستان تور آنتالیا ست که از زیباترین شهر های ساحلی تور ترکیه محسوب میشود هتل های انتالیا از همه لحاظ  امکانات و خدمات کم نطیرند یکی از این نمونه ها هتل سی پلنت آنتالیا Sea Planet Resort&Spa Antalya است.
ادامه مطلب
#نقد_شعر هر زمان کنج دلت ولوله شد حاشا کن یا زدند بند به دستان دلت بلوا کن در پس پرده ی عشق است عروس سحری از دو چشمان پریزاد حسد پروا کن باز کن سمت لبم هرم دو لب را عشقم با لب و بوسه ی جانکاه دمی نجوا کن از محاق امدی ای دلبر جانانه ی من شده مجنون دل من فکر تب لیلا کن در ره عشق خطر کرده کمین تا بکشد کشته شد اهل خطر غمکده را بر پا کن #فرحناز_هرندی_صبور #نقد_شعر بنام خداوند نیک اندیش ▪️از انجایی که معتقدم اثر ارائه شده گویای تمام ویژگی های خواسته و ناخ
میتونم بگم بد ترین کار ها رو سال نود و هفت کردم 
بد ترین تصمیم ها رو گرفتم  
تصمیم ها و کارهایى که واقعا میتونم دربارشون بگم اگه یه بچه ى ده ساله جاى من بود بهتر واکنش میداد بهتر برخورد میکرد 
واقعا نمیتونم براى خودم این موضوع رو هضم کنم که اینقدر خودم رو کوچیک کردم که با یه مشت ادم هایى که واقعا نمیشه بهشون گفت ادم معاشرت کردم و اجازه دادم وارد زندگیم بشم و حتى باهاشون حرف بزنم ! نمیخوام به ادمى توهین کنم اما واقعا بعضى از رفتار ها از ادم ها وا
‍ ‍ خودش هم خسته شد از داغ این عشق آفرینی هانوشته روی عرشش وای از دست زمینی هاچنان حظ کرد از خلق تو که با خود نشست و گفت :بنازم چشم هایت را، خدایی بهترینی ها...تو را هر روز می بیند وَ باران می شود چشمشچه دردی می کشد بیچاره از این بازبینی هاشبی یک تار مویت را نگه می دارد و تا صبح...ولی تا کِی دلش خوش باشد از این خوشه چینی ها؟من از چشم تو فهمیدم خدا هم عاشقت بودهو تاوان می دهد اکنون بدین گوشه نشینی ها#سیدمسعود_محبّتی♋️☯♋️☯♋️☯#نقد_شعر بنام یگانه
تنها چیزی که قادره
- بر من فشار عصبی وارد کنه
- کارهای روزانه و برنامه ریزیهامو بهم بریزه
- فکرمو ساعت ها مشغول کنه
- بی حوصله ام کنه
- نشاطمو بگیره
- بی خوابم کنه
- و درکل از همه لحاظ داغونم کنه
گناهه
با یه گناه میتونم به راحتی روز زیبای خودم رو خراب کنم.
استغفرالله ربی و اتوب الیه
خدایا از من بگذر
سلام دوستان
تو این مطلب می خوام یکی دیگه از سایتهای معتبر کلیکی رو خدمتتون معرفی کنم که هم از لحاظ پرداخت و از لحاظ تبلیغات تو بیشتر سایتهای کلیکی اول هست
درامد روزانه تا 900 تومان
درامد از هر کلیک 20 تومان
واریز در کمتر از 24 ساعت
کسب درامد از استخراج بیت کوین و چند روش دیگر
توجه: بعد از عضویت حتماٌ ایمیل خودتون رو تایید کنید در غیر این صورت حساب شما مسدود میشه 
حداقل پرداخت 1200 تومان 
لینک عضویت
دستگاه دوخت ریلی افقی از چند لحاظ گزینه مطلوبی در خرید دستگاه بسته بندی است. برای مثال قیمت این دستگاه در رنج متوسطی در میان دستگاه های بسته بندی صنعتی و خانگی میباشد. همچنین از لحاظ ابعاد، دستگاه به دلیل حجم کوچک مناسب برای انواع کارگاه های صنعتی و خانگی ست.
دوخت ریلی علاوه بر امکان کارکرد سه شیفت و سرعت و کیفیت مناسب برای بسته بندی صنعتی، گزینه مناسبی برای کسب و کارهای بسته بندی با سرمایه کم و متوسط است.
ادامه مطلب + فیلم در خصوص دستگاه دوخت
آدمها از لحاظ خوبی و بدی به روشهای مختلفی تقسیم می شوند. در تقسیم بندی ساده آدمها خوب یا بد هستند. اما از یک لحاظ آدمها به سیاه و سفید و خاکستری تقسیم می شوند. اگر خاکستری یعنی کسی که خوب و بدش را مخلوط کرده است می تواند به این تعبیر قرآن نزدیک باشد که وَ آخَرُونَ اعْتَرَفُوا بِذُنُوبِهِمْ خَلَطُوا عَمَلاً صالِحاً وَ آخَرَ سَیِّئاً (توبه102)  به این شرط  که انسان خاکستری به بخش سیاه اعمالش معترف باشد. تقسیم بندی دیگر این است که برخی افراد هنوز
لینک دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب
بتن سبک ( فوم بتن)
ساختمان به طور مستقیم ( به لحاظ سبکی ویژه این نوع بتن ) و صرفه جویی در مصرف انرژی بطور غیر مستقیم( به لحاظ عایق بودن این نوع بتن در مقابل سرما و گرما و در نتیجه کاهش میزان مواد سوختی ) , از لحاظ اقتصادی گام های بلند و مهمامروزه مهندسین و معماران سازنده ساختمان در دنیا با استفاده از بتن سبک در قسمت های مختلف بنا با سبک کردن وزنی برداشته اند.
لینک دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب
ادامه
   این شهرستانی که من کار میکنم از لحاظ شیوع کرونا وضعیتش خیلی خوب شده بود و سفید اعلام شده بود حتی. منتهی هفته ی گذشته یکی از خانواده ها برای شرکت در یک مراسم فاتحه رفته بودن اهواز و برگشته بودند و حالا تست 14 نفرشون که علایم بیماری هم داشتن، مثبت شد. هیچی دیگه. دوباره وضعیت زرد اعلام کردن.
آشپزخانه پُر بار و متنوع عربی با مشهورترین غذاهای دنیا رقابت میکند، چه از نظر پیش غذاها و چه از لحاظ خود غذا. از شرق تا غرب سرزمین عربی تنوع در غذاهای محلی متأثر از تمدن های فراوان گذر کرده بر این منطقه بخوبی مشاهده میشود. علاوه بر این جغرافیای مختلف این منطقه آن را به غنی ترین مناطق از لحاظ هُنر آشپزی وتنوع غذا ها مبدل کرده است. در پست زیر ۱۰ غذای محلی عربی مشهور از کشور های عربی را به شما معرفی میکنیم.
۱.خوراک مندی
اصالت این غذای محلی به شهر “
‍ ‍ ‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۸/۸/۲۳پنج شنبه#ساعت_شروع ؛(۲۱)♋️☯♋️☯♋️☯کودکی بود و غم کشی هایششیطنت ها و سرخوشی هایشبا تو قد می کشید احساسمزندگی بود و دلخوشی هایشداغی بوسه های کنج حیاطسرزمین عجائب و آلییییس! من رابینهودِ جنگل شروودتو حنا،  دختری.... که دیگر نیس(ت) شهر آجیلی دو چشمانتباغ زیتون و انبه و پستهزیر گوشت کنار مستیِ حوضشعر می گفتم از تو اهستهکودکی طی شد و تو هم رفتیبی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربی و حمل اثیه در بارکو ی اصفهان